Je handen grondig desinfecteren tussen de klussen door? Ga dan voor Tackmasters 500 ml flacon met drukdop. Met een halve liter aan topkwaliteit desinfecterende handgel, ben je lekker voordelig uit. Wist je dat er uit onderzoek van het RIVM is gebleken dat we gemiddeld 3 ml handgel per keer gebruiken? Dat betekent dat je alleen al met deze flacon je handen zo’n 166 keer bacterie- en virusvrij maakt.
Je ziet ze meestal niet, maar bacteriën, virussen en zelfs parasieten vestigen zich ongemerkt op je handen. Met name tussen de vingers en onder onze nagels vinden ze het heel comfortabel. De hygienische handgel bestaat voor 73% uit ethanol (alcohol). Het middel is zéér effectief voor het doden van bacteriën, parasieten en virussen. Vandaar dat we rondom Corona met z’n allen massaal aan de desinfecterende handgel zijn gegaan.
Het is altijd een goed idee om regelmatig je handen te desinfecteren. Zeker na het aanraken van plaatsen waar menig hand komt (en waarvan je niet weet of zij ziekteverwekkers meedragen). Misschien wil je daarnaast de hygienische handgel gewoon standaard in je sanitaire ruimte, aankomsthal of wasruimte hebben staan. Dan is deze flacon hygiënische handgel van 500 ml een handige aanvulling.
Hoe doe je dat? Misschien ligt het voor de hand, maar voor de zekerheid zetten we de belangrijkste punten op een rijtje.
➜ Ga voor bacterie- én plakvrije handen met de desinfecterende handgel.